6510 NAMIBIAN WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6510 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 277cm / 109inch |
| Height | 165cm / 65inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2120kg |
| Block | 6510 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 277cm / 109inch |
| Height | 165cm / 65inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 900kg |